لوازم یدکی اچ سی کراس + قیمت خرید فروش لوازم H30 کراس

فروشگاه آنلاین یدک ۲۴، با سابقه‌ ای طولانی در واردات و توزیع قطعات خودروهای وارداتی، به‌ ویژه در حوزه فروش لوازم یدکی خودروهای چینی، فعالیت می‌ نماید. دانگ فنگ، به عنوان بزرگترین شرکت خودروسازی چین، در زمینه تولید انواع خودروهای سواری، اتوبوس، و خودروهای تجاری و قطعات خودرو فعالیت دارد. این شرکت در سال ۲۰۱۲ با تولید ۲.۷۶ میلیون دستگاه اتومبیل، به رکورد جهانی دست یافته است.

محصولات دانگ فنگ به‌جز در بازارهای چین و ایران، به کشورهایی نظیر پاکستان، اندونزی، میانمار، پاراگوئه، فیلیپین، و ویتنام و حتی بریتانیا صادر میشود. در ایران، محصولات برجسته‌ این شرکت شامل خودروهای اچ‌ سی کراس و کامیون‌ های T300 و T375 میباشند که توسط گروه خودروسازی سایپا دیزل مونتاژ میشوند. همچنین، خودروی اچ‌ سی کراس توسط شرکت ایران خودرو نیز مونتاژ میگردد.

در طول حضور این برند در بازار خودرو، تلاش ما به این سمت بوده که قطعات و لوازم یدکی اصلی اچ‌ سی کراس را در فهرست محصولات خود قرار دهیم. امیدواریم با کوشش و تلاش بی‌ وقفه، بتوانیم به این هدف دست یابیم.

در صورت نیاز به هرگونه لوازم یدکی اچ‌ سی کراس، لطفاً با ما تماس بگیرید تا تیم کارشناسان ما بلافاصله به درخواست شما پاسخ دهند.

لوازم یدکی دانگ فنگ اچ سی کراس